PayPal стане незалежною?

Компанія eBay офіційно оголосила про те, що в найближчому майбутньому належна їй платіжна система PayPal буде перетворена в незалежну публічну компанію.
Однією з причин поділу вважається необхідність конкуренції з Apple і недавно представленої нею власної платіжної системою Apple Pay.
Після поділу eBay зможе отримати 2 прості і краще сфокусовані на своїх завданнях компанії, яким буде легше модернізуватися, намагаючись обійти конкурентів.
Експерти відзначають, що в 2014 році конкуренція на ринку платіжних систем загострилася ще й завдяки втручанню китайського гіганта онлайн-торгівлі Alibaba.
Передбачається, що ресурси на розвиток PayPal отримає завдяки зростанню акцій платіжної системи, який неминуче станеться після її відділення від eBay.
Крім того, аналітики висловлюють думку, що PayPal може спробувати налагодити співпрацю з Apple так, як це вже зробили Visa, MasterCard і American Express.
Раніше стало відомо, що платіжна система PayPal готується до виходу на ринок азартних ігор в Мережі — спершу вона візьметься за відповідні платежі в штаті Нью-Джерсі, США.
Крім того, сервіс електронних платежів PayPal в найближчому майбутньому може інтегрувати в свою інфраструктуру віртуальну валюту Bitcoin.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *